*** استفاده از سرويسهاي چکــــاد به منزله پذيرش کليه شرايط زير مي باشد ***

1- هزينه هر گونه خدمات يا تجهيزات مازاد بر موارد مذکور در قبال صورتحساب جداگانه از مشتري دريافت خواهد شد

2- مشترك مکلف به ارائه نشاني پستي کامل ، تلفن ثابت ، تلفن همراه و email معتبر و اعلام هرگونه تغيير مشخصات مذکور به شرکت چکاد در اسرع وقت ميباشد و مسئوليت خسارات ناشي از عدم امکان ايجاد ارتباط به موقع، متوجه مشترك خواهد بود.

3 - به هنگام بروز حوادث غير مترقبه و ساير عوامل خارج از اختيار چکاد از قبيل جنگ ‚ اعتصاب ‚ تحریم ، اغتشاش عمومي ‚ صاعقه ‚ آتش سوزي ‚ زلزله ‚ سيل ‚ اثرات موضعي خورشيد بر روي ماهواره ‚ محدوديت صادرات و واردات ‚ محدوديت صادرات تبادل ارزي با خارج از کشور ‚ وضع قوانين و مقررات و دستورالعمل هاي دولتي و مانند اين ها تا زماني که وضعيت فوق العاده و تبعات آن بر طرف نشده باشد ‚ به گونه اي که انجام تعهدات و خدمات اين قرارداد را با مشکل مواجه کند ‚ مسئوليتي متوجه چکاد نخواهد بود و مشترک تنها مي تواند فسخ اشتراک خود را از چکاد تقاضا کند

4 - محتويات کليه سايتهاي نگهداري شده روي سرورهاي چکاد کاملا بر اساس قوانين جمهوري اسلامي ايران و قوانين بين المللي مي باشد. ميزباني سايتهايي با موضوعات جنسي به هر شکل، سياسي غير قانوني، موضوعات هک و کرک و ناقض قوانين کپي رايت ايران و بين الملل اکيدا ممنوع است و سایت مذکور بدون اطلاع قبلی مسدود می گردد

5 - مشتري متعهد مي گردد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه درون سايت و هاست خود قرار مي دهد، با خود او مي باشد و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه متوجه شرکت چکاد نمي باشد. متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين حقوق تاليف بين المللي و داخلي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت ، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهاي ديگران و اقدام در جهت نفوذ به سرور و اختلال در آن، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد.

6 - چنانچه شرکت چکاد به علت استفاده غيرقانوني مشترك از خدمات و محصولات و يا به دليل ارسال هرزنامه (spam) و يا موارد غير اخلاقي اطلاعات مشترك را حذف و اقدامات اصلاحي انجام دهد هيچگونه وجهي قابل استرداد به مشترك نخواهد بود.
* اعمال غيراخلاقي عبارتند از اعمالي كه جهت افترا زدن، آسيب زدن، سوء استفاده، تهديد، بدگويي و آزار اشخاص ثالث طراحي شده اند، اعمالي كه مغاير با قوانين جاري جمهوري اسلامي ايران و بين الملل مي باشند، اعمالي كه جهت تشويق ديگران به رفتارهاي غيرقانوني ، استفاده غيراخلاقي از تصاوير كودكان و ... طراحي شده اند. اعمالي كه حريم شخص ثالث و يا يك نژاد يا اديان و مقدسات را مورد تعارض قرار مي دهند. فعاليتهايي كه جهت جعل هويت شخص ثالث، وارد شدن به رايانه و يا شبكه ديگران به طور غيرمجاز (هك كردن)، انتشار ويروسهاي اينترنتي و اعمال تخريب ديگران طراحي شده اند و يا فعاليتهايي كه به هرصورت منجر به آزار كودكان گردد. بديهي است اعمال غيراخلاقي تنها به موارد فوق محدود نمي گردد.

7 - در صورتي که مشتري فراتر از حد و ميزان فضاي تخصيص داده شده به وب سايت خود استفاده نمايد، مانند ارسال هرز نامه (SPAM)، استفاده نابجا از وب سايت، اجراي پسوند هاي mp3، استفاده از فيلتر شکن هاي موجود و ميزباني سايتهايي با موضوعات جنسي به هر شکل، سياسي، غير قانوني، هايپ ، موضوعات هک و کرک و ناقض قوانين کپي رايت ايران و بين الملل ، اکيدا ممنوع است و کلا ايجاد شرايطي که مخالف با قوانين جمهوري اسلامي ايران باشد، سرويس ارائه شده از طرف شرکت بدون هيچگونه اخطار و يا هيچگونه بازگرداندن مبلغي به کاربر، مسدود خواهد شد، سايتهايي که بيش از حد مجاز از منابع سيستم (Resource) مانند CPU، Ram يا شبکه استفاده مي کنند بدون اخطار قبلي قطع خواهد شد .

8 - ارسال ايميل به صورت انبوه Mass Email تحت هرعنوان مانند Mailing list ممنوع است

9 - ارسال هرز نامه SPAM از طريق ميل سرور چکاد ممنوع بوده و چکاد سايت اسپمر را بدون اطلاع قبلي قطع خواهد نمود

10 - چکاد مجاز به حذف فايلهاي ويروسي کاربران مي باشد. بديهي است پس از حذف فايل آلوده هيچ گونه اعتراضي پذيرفته نخواهد بود

11 - نگهداري و استفاده از کدهاي مخرب بر روي سرور هاي چکاد ممنوع بوده و چکاد مجاز به حذف آنها بدون اطلاع قبلي مي باشد

12 - چکاد مجاز به قطع موقت سرويس کاربراني که بيش از حد مجاز پلن ميزباني خود از فضاي ديسک و ترافيک استفاده مي کنند مي باشد. با ارتقاي سرويس ، سرويس دوباره راه اندازي مي شود

13 - استفاده از فایل ها و اسکریپت های نال و فایل های مشابه بر روی سرورهای چکاد ممنوع بوده و سایت خاطی بدون اطلاع قبلی حذف می گردد.

14 - مسئوليت حفاظت از فايلها، مطالب موجود در سايت، نام کاربري و کلمه عبور و بکاپ گيري از اطلاعات بر عهده کاربر ميباشد و در صورتي که مشکلاتي از سوي اين موارد پيش آيد، هيچگونه مسئوليتي متوجه شرکت چکاد نمي باشد.

15 - تمامی درخواستهای مبنی بر مشکلات سرور، تغييرات کاربری، تغيير پسورد و ... حتما می بايست به صورت مکتوب از طريق پرتال پشتیبانی به چکاد ارسال شود.

16 - کليه امتيازات مربوط به ثبت دامنه تا پایان قرارداد در اختيار طرف قرارداد بوده و به درخواست ایشان به نام خودشان ثبت می گردد.

17 - شخص يا سازمان طرف قرارداد متعهد می شود که در انتهای هر سال قرارداد، برای تمديد هاستينگ اقدام نمايد ، چکاد پس از پایان سرویس ، سرویس مربوطه را به حالت تعلیق در آورده و چنانچه ظرف مدت 7 روز ، مشتری اقدام به تمدید سرویس ننماید ، امتياز هاستينگ از ايشان سلب می شود.

18 - در صورت بی حرمتی و یا هتک حرمت از جانب کاربر نسبت به تصمیم گیری چکاد ابتدا اکانت مشتری به حالت تعلیق درآمده و در صورت تکرار به صورت کامل حذف می گردد. در صورت به تعلیق در آمدن ، جهت رفع تعلیق ، کاربر می بایست مبلغ مشخص شده از سوی چکاد را به عنوان خسارت به چکاد پرداخت نماید.

19 - کاربران موظف می باشند در صورتیکه تمایل به پرداخت فاکتور هایی دارند که سررسید آنها به اتمام رسیده است ،جهت معتبرسازی فاکتور مربوطه با واحد فروش از طریق ایجاد درخواست در سایت پشتیبانی ارتباط برقرار نمایند . بدیهی است پرداخت هایی که بعد از سررسید و بدون هماهنگی با واحد فروش انجام پذیرد تنها به حساب کاربری مشتری در سایت جهت خریدهای بعدی ایشان عودت می گردد.

20 - مشتري متعهد مي گردد كه نام اختصاصي و رمز عبور اختصاص يافته به خود را كه توسط شرکت چکاد براي وي ارسال شده است را نزد خود محفوظ نگه داشته و به فرد ديگري انتقال ندهد. متقاضي همچنين متعهد مي شود كه حق استفاده از خدمات ارائه شده مندرج در اين قرارداد را در طول مدت استفاده از اين خدمات، بدون اطلاع شرکت چکاد به فرد ديگري واگذار ننمايد.

21 - اسناد، دفاتر، گزارشات و همچنين عمليات الكترونيکي ضبط شده در سيستم هاي رایانه ای و پرتال پشتیبانی شرکت چکاد در مقابل ادعاي کاربران، سند و دليل معتبري ميباشد.

22 - در صورت تخلف کاربران از بندهای فوق ، چکاد مجاز به برخورد با کاربر مربوطه می باشد.

چکاد مجاز به افزودن و یا کاستن هر یک از بندهای فوق می باشد و کاربر موظف به پیگیری قوانین و شرایط استفاده از خدمات می باشد.

آخرین تاریخ بروز رسانی قوانین : بیست و پنجم بهمن سال 92