سامانه پیام کوتاه - پلن 3 ( 850.000 ریال )

این نسخه با توجه به امکانات فوق حرفه ای و قیمت مناسب ، پیشنهاد چکاد به حرفه ای ها می باشد ...

سامانه پیام کوتاه چکاد یک نرم افزار تحت وب (اینترنت) برای ارسال ، دریافت و مدیریت SMS می باشد.

امکانات پلن 3 :

:: قرارداد اجاره : این سامانه به مدت یکسال از تاریخ فعالسازی در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت و جهت تمدید سال بعد می بایست مبلغ مجدد با توجه به نرخ همان سال پرداخت گردد.
:: شماره ارسال پیامک : امکان انتخاب شماره اختصاصی با تعداد ارقام 14 ، 12 و 10 رقمی

:: کدخوان : تعریف کدهای مورد نظر در سیستم (مثل کد محصولات تولیدی و یا گارانتی) و مدیریت کدهای ارسال شده به صورت کاملا هوشمند

:: منشی پیامک : امکان ارسال پاسخ های متفاوت به دریافتی ها (به عنوان مثال به عدد ارسالی 1 ، یک پاسخ و به عدد 2 ، یک پاسخ دیگر ارسال می گردد) مثل برنامه نود

:: ارسال متناظر : فرض کنید می خواهید یه 100 نفر پیامک ارسال کنید ولی متن هرکدام متفاوت است ، با استفاده از این سرویس ، در یکی از ستون های یک فایل اکسل شماره موبایل و در ستون دیگر متن را وارد می کنید و این فایل را در سیستم ایمپورت می کنید و دکمه ارسال را میزنید ، متن هرکس برای وی ارسال می گردد

:: ارسال هوشمند : شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید
به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید : آقای مهدی امامی اعتبار شما 12300 ریال می باشد ، برای اینکار کافیست یک فایل اکسل ایجاد نمایید ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید
سپس فایل را انتخاب کرده و دکمه "مرحله بعد" را بفشارید ، جمله را تکمیل کنید و دکمه ارسال را بزنید .

:: ارسال هوشمند از دفترچه تلفن : شما می توانید هر فیلدی ، نظیر نام اشخاص ، تاریخ مناسبتی خاص ، کلمه آقای یا خانم و ... را انتخاب نمایید و این فیلدها که قبلا در دفترچه تلفن پر شده اند با قسمتی از متن که می خواهید جایگزین می شوند (مثلا : آقای فرید فریدی تولد شما را تبریک عرض می کنیم)

:: کارت ویزیت contact : با استفاده از این سرویس فیلدهای نام و نام خانوادگی و شماره موبایل ، تلفن و ... را پر کنید و شماره موبایل گیرندگان را مشخص نمایید و دکمه ارسال را بزنید ، روی گوشی گیرندگان این پیغام درج می شود که باید این پیامک را در دفترچه تلفن گوشی خود ذخیره نمایید و پس از ذخیره، مشخصات مورد نظر شما در دفترچه تلفن گوشی گیرنده ذخیره می گردد .

:: ارسال از موبایل : بدون نیاز به اینترنت می توانید از گوشی موبایل خود به سامانه دستور ارسال پیامک دهید و در عرض چند ثانیه و با یک دستور هزاران پیامک را به مخاطبان مورد نظر برسانید .

:: پیامک مناسبت و یادآوری : در تاریخ خاصی که قبلا در دفترچه تلفن برای شخص تعیین کرده اید ، مناسبت یا تولد یا مثلا تاریخ اتمام بیمه خودرو ... را به شخص اعلام می کند .

:: گزارش پیامک های دریافتی : با این پنل شما امکان دریافت پیامک به صورت آنلاین یا آفلاین روی پنل شما وجود دارد

:: پاسخ تبلیغاتی : به صورت اتوماتیک به کلیه پیامک های دریافتی شما پاسخ می دهد (مثلا : از پیام شما متشکریم .::چکاد::. )

:: دایورت پیامک : می توانید پیامک های دریافتی خود را به یک یا چند شماره موبایل خاص دایورت نمایید ( از قابلیت های این سیستم نسبت به سایر سیستمها این است که در هنگام دایورت شماره مویایل شخص ارسال کننده پیامک نیز در ابتدای پیامک نوشته می شود تا شما متوجه شوید چه کسی این پیامک را ارسال کرده است )

:: منشی پیامک : به ازای هر دریافت خود می توانید یک پاسخ مشخص نمایید (مثلا : اگر کسی عدد 1 را به سامانه ارسال کرد ، لیست قیمت اجناس شما برایش ارسال گردد )

:: تراکنش های مالی : کلیه گزارشات تراکنش های مالی نرم افزار ارسال پیامک شما به صورت دقیق در این بخش ارائه می شود .

:: بازگشت اعتبار ارسال ناموفق : اگر به هر دلیلی نظیر قطعی مخابرات ، قطعی اینترنت شما و ... ارسال های شما به مخابرات ارسال نگردد ، اعتبار شما به حساب شما برگشت داده خواهد شد .

:: فایل های ورودی : ورودی شماره ها از اکسل ، فایل تکست یا از دفترچه تلفن سامانه ارسال اس ام اس
:: ارسال پیامک طولانی : امکان دریافت و ارسال SMS های طولانی (Long SMS)

:: ارسال زماندار : شما یک زمانی را جهت ارسال پیامک ها به مخاطبان مورد نظر خود مشخص می کنید و در زمان مشخص ، بدون نیاز به اینکه شما وارد پنل ارسال sms شوید ، پیامک ها به صورت خودکار ارسال می شوند و به دست مخاطبان می رسند (از مزیت های این نرم افزار به سایر نرم افزار این می باشد که شما می توانید دوره نیز تعیین کنید مثلا هر هفته یکشنبه ساعت 12 یا هرروز ساعت 18 پیامک ها به مخاطبان ارسال شوند )

:: انتقال به url : این سرویس مختص برنامه نویسان می باشد و می توانید پیامک را از سایت خود ارسال نمایید و یا به سایت خود انتقال دهید

:: ارسال به یک منطقه ، شهر یا اصناف : کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال منطقه ای سامانه پیامک سحر آپلود شده است ، تعداد شماره موبایل های این بانک 31 میلیون شماره و کاملا تفکیک شده می باشد ، شما می توانید یک بخشی را انتخاب کنید (مثلا : آذربایجان غربی > بوکان > دائمی ) و به تعدادی یا همه این بانک پیامک های خود را ارسال نمایید .

:: گزارشات پیامک های ارسالی : کاملا دقیق با امکان خروجی گرفتن به صورت اکسل یا حذف گزارشات
:: دفترچه تلفن : دفترچه تلفنی کاملا مجهز ، شما با استفاده از این دفترچه می توانید گروه هایی درست کنید (مانند همکاران) سپس اشخاص را وارد کنید ، شماره های خود را می توانید از یک فایل اکسل در عرض چند ثانیه و یا به صورت دستی وارد کنید ، فیلد هایی مانند : نام ، نام خانوادگی ، شرکت ، ایمیل ، فکس ، جنسیت ، موبایل ، شهر ، استان ، آدرس ، کدپستی ، توضیحات ، تاریخ تولد و تاریخ مناسبت در این بخش تعبیه شده اند .

:: پشتیبانی : همواره در سیستم های ارسال پیامک و همچنین خدمات اینترنتی پشتیبانی از مهمترین مسائل بوده است ، چکاد با تعبیه بخش ارسال درخواست پشتیبانی در سامانه پیامک کیفیت این بخش را به حداکثر رسانده است ، پس از ثبت تیکت توسط شما در هر ساعت از شبانه روز یک پیامک به کارشناسان مربوطه آن بخش ارسال می شود ، کارشناس مربوطه باید در حداقل زمان ممکن به تیکت شما پاسخ دهد .از دفترچه راهنمای 60 صفحه ای سامانه نیز می توانید استفاده کنید .

:: شماره ارسال پیامک : ارسال SMS با شماره های اختصاصی
پس از سفارش آنلاین سامانه پیامک با واحد فروش ( از طریق ایجاد درخواست در سایت پشتیبانی ) تماس حاصل فرمایید و به ترتیب اولویت شماره های مد نظر خود را اعلام نمایید تا پس از استعلام از شرکت مخابرات مبنی بر آزاد بودن شماره ، شماره و هزینه آن به شما اعلام گردد تا پس از انتخاب شماره و پرداخت فاکتور ، سامانه به شما تحویل گردد. لازم به ذکر است به دلیل استعلام شماره های درخواستی از مرکز مخابرات درخواست های شماره می بایست در ساعات اداری ارسال گردد.

هزینه شماره به مبلغ هر پلن اضافه می گردد و تعیین مبلغ آن از سوی مخابرات می باشد که معمولا از 30000 تومان می باشد. همچنین این شماره به مدت یکسال از تاریخ ثبت در اختیار مشتری بوده و جهت تمدید سال بعد می بایست با توجه به نرخ همان سال مجدد نسبت به پرداخت هزینه اقدام نماید.

جهت مشاهده لینک شماره اختصاصی لطفا کلیک نمایید.