سامانه پیام کوتاه - پلن 2 ( 550.000 ریال )

سامانه پیام کوتاه چکاد یک نرم افزار تحت وب (اینترنت) برای ارسال ، دریافت و مدیریت SMS می باشد.

امکانات پلن 2 :

:: قرارداد اجاره : این سامانه به مدت یکسال از تاریخ فعالسازی در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت و جهت تمدید سال بعد می بایست مبلغ مجدد با توجه به نرخ همان سال پرداخت گردد.

:: ارسال پیامک : ارسال SMS بصورت انفرادی و گروهی و تبلیغاتی ، با امکان حذف خودکار شماره تکراری و نادرست

:: گزارش پیامک های دریافتی : با این پنل شما امکان دریافت پیامک به صورت آنلاین یا آفلاین روی پنل شما وجود دارد

:: ارسال متناظر : ارسال نظیر به نظیر یک متن به یک شماره (ایمپورت یک فایل اکسل به سیستم که به ازای هر شماره یک متن متفاوت قید شده باشد ، سیستم به صورت اتوماتیک برای هر شماره متن مورد نظر شما را ارسال می کند)

:: پیامک مناسبت و یادآوری : در تاریخ خاصی که قبلا در دفترچه تلفن برای شخص تعیین کرده اید ، مناسبت یا تولد یا مثلا تاریخ اتمام بیمه خودرو ... را به شخص اعلام می کند .

:: پاسخ تبلیغاتی : به صورت اتوماتیک به کلیه پیامک های دریافتی شما پاسخ می دهد (مثلا : از پیام شما متشکریم .::چکاد::. )

:: انتقال به url : می توانید پیامک های دریافتی خود را به یک یا چند آدرس اینترنتی مشخص شده ارسال نمایید تا به محض دریافت پیامک به آدرسهای تعیین شده نیز ارسال شود.

:: ارسال متناظر : ارسال نظیر به نظیر (ایمپورت یک فایل اکسل به سیستم که به ازای هر شماره یک متن متفاوت قید شده باشد ، سیستم به صورت اتوماتیک برای هر شماره متن مورد نظر شما را ارسال می کند)

:: تراکنش های مالی : کلیه گزارشات تراکنش های مالی نرم افزار ارسال پیامک شما به صورت دقیق در این بخش ارائه می شود .

:: بازگشت اعتبار ارسال ناموفق : اگر به هر دلیلی نظیر قطعی مخابرات ، قطعی اینترنت شما و ... ارسال های شما به مخابرات ارسال نگردد ، اعتبار شما به حساب شما برگشت داده خواهد شد .

:: فایل های ورودی : ورودی شماره ها از اکسل ، فایل تکست یا از دفترچه تلفن سامانه ارسال اس ام اس
:: ارسال پیامک طولانی : امکان دریافت و ارسال SMS های طولانی (Long SMS)

:: پاسخ تبلیغاتی : ارسال متن از پیش تعیین شده ای به تمامی دریافتی های شما

:: ارسال زماندار : شما یک زمانی را جهت ارسال پیامک ها به مخاطبان مورد نظر خود مشخص می کنید و در زمان مشخص ، بدون نیاز به اینکه شما وارد پنل ارسال sms شوید ، پیامک ها به صورت خودکار ارسال می شوند و به دست مخاطبان می رسند (از مزیت های این نرم افزار به سایر نرم افزار این می باشد که شما می توانید دوره نیز تعیین کنید مثلا هر هفته یکشنبه ساعت 12 یا هرروز ساعت 18 پیامک ها به مخاطبان ارسال شوند )

:: ارسال به یک منطقه ، شهر یا اصناف : کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال منطقه ای سامانه پیامک سحر آپلود شده است ، تعداد شماره موبایل های این بانک 38 میلیون شماره و کاملا تفکیک شده می باشد ، شما می توانید یک بخشی را انتخاب کنید (مثلا : آذربایجان غربی > بوکان > دائمی ) و به تعدادی یا همه این بانک پیامک های خود را ارسال نمایید .

:: گزارشات پیامک های ارسالی : کاملا دقیق با امکان خروجی گرفتن به صورت اکسل یا حذف گزارشات

:: ارسال مناسبتی و یادآوری : جهت استفاده تبریک رویداد خاص برای افراد یک گروه در یک تاریخ مشخص و یا یادآوری یک رویداد به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهیانه ، سالیانه
:: دفترچه تلفن : دفترچه تلفنی کاملا مجهز ، شما با استفاده از این دفترچه می توانید گروه هایی درست کنید (مانند همکاران) سپس اشخاص را وارد کنید ، شماره های خود را می توانید از یک فایل اکسل در عرض چند ثانیه و یا به صورت دستی وارد کنید ، فیلد هایی مانند : نام ، نام خانوادگی ، شرکت ، ایمیل ، فکس ، جنسیت ، موبایل ، شهر ، استان ، آدرس ، کدپستی ، توضیحات ، تاریخ تولد و تاریخ مناسبت در این بخش تعبیه شده اند .

:: پشتیبانی : همواره در سیستم های ارسال پیامک و همچنین خدمات اینترنتی پشتیبانی از مهمترین مسائل بوده است ، چکاد با تعبیه بخش ارسال درخواست پشتیبانی در سامانه پیامک کیفیت این بخش را به حداکثر رسانده است ، پس از ثبت تیکت توسط شما در هر ساعت از شبانه روز یک پیامک به کارشناسان مربوطه آن بخش ارسال می شود ، کارشناس مربوطه باید در حداقل زمان ممکن به تیکت شما پاسخ دهد . از دفترچه راهنمای 60 صفحه ای سامانه نیز می توانید استفاده کنید .

:: شماره ارسال پیامک : ارسال SMS با شماره های اختصاصی
پس از سفارش آنلاین سامانه پیامک با واحد فروش ( از طریق ایجاد درخواست در سایت پشتیبانی ) تماس حاصل فرمایید و به ترتیب اولویت شماره های مد نظر خود را اعلام نمایید تا پس از استعلام از شرکت مخابرات مبنی بر آزاد بودن شماره ، شماره و هزینه آن به شما اعلام گردد تا پس از انتخاب شماره و پرداخت فاکتور ، سامانه به شما تحویل گردد. لازم به ذکر است به دلیل استعلام شماره های درخواستی از مرکز مخابرات درخواست های شماره می بایست در ساعات اداری ارسال گردد.

هزینه شماره به مبلغ هر پلن اضافه می گردد و تعیین مبلغ آن از سوی مخابرات می باشد که معمولا از 30000 تومان می باشد. همچنین این شماره به مدت یکسال از تاریخ ثبت در اختیار مشتری بوده و جهت تمدید سال بعد می بایست با توجه به نرخ همان سال مجدد نسبت به پرداخت هزینه اقدام نماید.

جهت مشاهده لینک شماره اختصاصی لطفا کلیک نمایید.