بازاریابی اینترنتی چیست؟

بازاریابی اینترنتی به فرایند جذب و حفظ مشتری از طریق اینترنت گفته می شود. در انجام این نوع از بازاریابی باید اهداف را مشخص کرد و سپس وب سایتی مناسب از جهات مختلف مانند نحوه طراحی و برنامه نویسی مطابق با این اهداف تهیه کرد. تعیین اهداف در انجام بازاریابی اینترنتی بسیار مهم هستند. از جمله این اهداف می توان ترغیب بازدید کنندگان از وب سایت به تماس تلفنی و سفارش محصول ، دانلود کاتالوگ شرکت ، دانلود نسخه رایگان یک نرم افزار ، عضویت در وب سایت و … اشاره کرد.

"مجموعه اعمال تحت یک استراتژی مشخص که به جذب بازدیدکنندگان برای وب سایت و نزدیک نمودن و در نهایت دستیابی وب سایت به هدف از پیش تعیین شده توسط صاحب آن (که می تواند فروش یا معرفی محصول و یا خدمات، ارتباط با مشتریان و غیره باشد) می انجامد را بازاریابی اینترنتی (اینترنت مارکتینگ) می گویند."

استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی چکاد برای رونق كار تجاری شما طراحی شده است. این استراتژی شامل ایجاد محتوای گویا، طراحی جذاب برای وب سایت و لینك مربوط به صفحات شما در مكان‌های مختلف وب می‌باشد.

با افزایش چشمگیر شمار مخاطبان اینترنت که هر لحظه رو به افزایش است و با توجه به قابل دسترس بودن اینترنت در سراسر نقاط جهان، امروزه کلیه تولید کنندگان و تاجران نیز ترجیح می‌دهند تا بازاریابی خود را از طریق اینترنت نمایش دهند.
در بازاریابی الکترونیکی امکان اطلاع رسانی آسانتر و بهینه تر ممکن می شود، روز به روز بر تعداد کاربران اینترنت افزوده می شود، امکان هدف گیری دقیق مخاطب در آن وجود دارد، هزینه تبلیغات در اینترنت بسیار مناسب تر است، مخاطبین افرادی تحصیل کرده و در سطح فرهنگی و علمی بهتری هستند، امکان نظارت و کنترل بدون واسطه بر تبلیغات اینترنتی موجود است.

خدمات بازاریابی اینترنتی
فناوری اطلاعات چکاد تمامی خدمات بازاریابی اینترنتی شما را انجام می دهد و هدف ما این است که شما همواره در جایگاهی بالاتر از رقبای خود قرار داشته باشید.ما متناسب با حوزه و فعالیت کارفرمایان و مطالعه و کنکاش در کسب و کار شما سعی می نماییم، بهترین و پربازده ترین روش های موجود بازاریابی کالا و خدمات را پیش روی مخاطبان خود قرار داده تا بتوانند با سرمایه گذاری صحیح، اصولی و درست به نتایج مطلوب دست یابند. عمده پیشنهادات اجرایی ما جهت بازاریابی پروژه شما در فضای کسب و کارهای نوین شامل موارد زیر است:
طراحی و پیاده سازی وب سایت
مشاوره بازاریابی اینترنتی
بازاریابی از طریق پست الکترونیک و ارسال خبرنامه هدفمند - Email Marketing (ایمیل مارکتینگ)
تبلیغات اینترنتی - Online Advertising
تبلیغات در گوگل - google Marketing (ادوردز)
بازاریابی از طریق تبلیغات در دایرکتوری های محلی - Local Listing
بازاریابی چند رسانه ای - Multimedia Marketing
ساخت لینک - Link building
افزایش ترافیک موثر سایت و هدفمند با بازاریابی پروژه شما در شبکه های مجازی اجتماعی - Social Marketing
بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو - Search Engine Optimization (سئو)
آنالیز و آماده سازی و اجرای بستر های فنی لازم
تولید محتوا و تهیه متون مناسب
انتشار مطالب در فضای وب و اجرای عملیات های موثر خارج از سایت
نصب و تنظیم ابزارهای وب مستر و مدیریت آن
نصب و تنظیم ابزارهای آماری و تحلیل گر و تهیه گزارشات لازم
از اینرو تنها کافیست بازاریابی اینترنتی خود را به ما بسپارید و فقط منتظر بازخوردهای فوق العاده آن باشید.