یکی از اشکال بازاریابی الکترونیکی بازاریابی با ایمیل یا ایمیل مارکتینگ است . ارسال یک ایمیل به چندین میلیون نفر در سرتاسر کشوری جهت معرفی محصولات و یا خدمات شرکت و یا معرفی وب سابت خود و تشویق مشتری جهت بازدید از آن مانند ارسال یک نامه فروش و یا یک سؤال قسمتی از بازاریابی با ایمیل می باشد. ارتباط با مشتری از طریق ایمیل یکی از روشهای معرفی محصول و یا خدمات به مردم است .

تعریف ایمیل مارکتینگ
ارسال ایمیل به مشتریان فعلی و مشتریان سابق و هر کس دیگری که خودش ایمیل خود را از یک راه مشخص به ما داده است، ایمیل مارکتینگ نامیده می شود. ایمیل مارکتینگ می تواند با هدف فروش، برقراری ارتباط با مشتری برای فروشهای آینده، حفظ مشتری و وفادار کردن وی و مواردی اینچنینی انجام شود.
از همین رو فناوری اطلاعات چکاد با در اختیار داشتن سایت های متعهد و جمع آوری بانک اطلاعاتی کاربرانی که تمایل خود را به دریافت ایمیل های شرکت اعلام نموده اند ، اقدام به ارسال ایمیل های تبلیغاتی می نماید.

بازاریابی ایمیلی اصولی یک قانون مهم و اولیه دارد:
اجازه ی کاربران مهم است . ما نیز این قانون را رعایت میکنیم . به همین دلیل است که ایمیل مارکتینگ چکاد ، تاکنون بسیار موفق بوده است و بازخورد بسیار بالایی داشته است.

خدمات ایمیل مارکتینگ فناوری اطلاعات چکاد :
چکاد تجربه گرانبهایی در زمینه گسترش تجارت از طریق ایمیل مارکتینگ برای مشتریان کوچک و بزرگ را دارا می باشد که همیشه در مسیر شما در نیل به اهداف سازمان کمک خواهد نمود. ما خدمات مختلفی را در زمینه ایمیل مارکتینگ ارائه می دهیم تا مطمئن شویم شما پاسخ مناسبی برای نیازهای خود بدست می آورید.

کار ما و شما تا رسیدن به یک راه حل بلند مدت بازاریابی ایمیلی ادامه پیدا خواهد نمود. متخصصان اینترنت مارکتینگ ما توانمندی راهنمایی شما را در ضمینه ها ذیل دارا می باشند :
تولید استراتژی یک بازاریابی ایمیلی موثر
مشخص کردن فرصت های مشخص و شانس های موفقیت
طراحی قالب دلخواه مشتری
مدیریت مبارزه تبلیغاتی ایمیلی
ساخت اکانت و ارسال ها
ساخت لیست ایمیل ها و استراتژی های ارسال
تولید دیتا بیس های جدید از ایمیل ها بر حسب زمان و به روز کردن آنها در وب سایت شما
آنالیز وب برای کنترل موفقیت ها و شکست ها و تقویت نقاط قوت و ضعف

خدمات طراحی ایمیل ما شامل :
طراحی گرافیکی ایمیل و یا خبرنامه
تولید محتوای اثر بخش و تاثیر گذار
برنامه نویسی برای ارتباط این مبارزه تبلیغاتی ایمیلی با وب سایت شما

فواید بازاریابی ایمیلی:
بالا بردن نرخ وفاداری مشتریان
بدست آوردن مشتریان جدید
مدیریت روابط
افزایش شناخت مشتریان به نسبت ما